S ICT dotací Digitální podnik nakoupíte vybavení až o 50 % levněji

05. srpna 2021

Autor: Roman Hekerle, Product Manager
Doba čtení: 3 minuty

Tech ikony COM Group

Jste malá nebo střední firma a přemýšlíte o digitální transformaci? Využijte dotačního programu s názvem ICT Digitální podnik a nakupte hardwarové a softwarové vybavení až o polovinu levněji. V COM Group vám pomůžeme nejen dotaci získat, ale zajistíme také komplexní a bezproblémový proces digitalizace celé firmy.

Kdo má nárok na dotaci ICT Digitální podnik?

Přemýšlíte nad digitální transformací firmy? Nyní je ta nejvhodnější doba. Díky dotaci s názvem ICT Digitální podnik můžete získat 1 – 10 milionů korun na moderní digitální technologie jako jsou servery, kancelářské počítače, software, bezpečností systémy, cloudové služby a spoustu dalšího. 

Dotační program je určený pro všechny mimopražské malé a střední podniky, které chtějí zvýšit za pomoci digitálních technologií konkurenceschopnostpostavení na trhu. Firmy se sídlem v Praze mohou rovněž o dotaci zažádat, zakoupené vybavení však musí být využito na projekt mimo toto město. 

Podmínky pro zisk dotace ICT Digitální podnik

Cílem dotačního programu je podpořit fyzické osoby a firmy do 249 zaměstnanců, které chtějí přejít na digitální technologie a moderní software ve firmě. Díky tomuto příspěvku tak mají jedinečnou možnost zefektivnit firemní procesy až o 50 % levněji

Pro získání dotace musí být vytvořen projekt, který v zásadní míře povede ke změně výrobního postupu, rozšíření kapacity současné provozovny nebo k rozšíření nabízeného sortimentu. V rámci projektu musí být zakoupen alespoň jeden informační systém v minimální hodnotě 1,5 milionu korun. Projekt musí být realizován mimo hlavní město.

Dotace může být využita jak na dlouhodobý hmotný a nehmotný majetek, tak na neinvestiční výdaje jako jsou služby poradců, cloudové služby nebo poplatky za připojení do online úložišť. Investiční výdaje ale musí tvořit minimálně 50 % celkového rozpočtu.

Nechejte si poradit od odborníků z COM Group a získejte dotaci na IT vybavení

V COM Group platíme za jednoho z předních poskytovatelů IT služeb v České republice. Již od roku 2003 poskytujeme našim klientům kvalitní služby v oblasti outsourcingu IT a implementace IT technologií.

Díky našim zkušenostem vám rádi pomůžeme se získáním dotace na moderní softwarové vybavení i celým procesem digitální transformace firmy.  V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu info@comgroup.cz nebo nám rovnou zavolejte na telefonní číslo +420 539 050 440.

Přečtěte si také…

Outsourcing IT

Co je to outsourcing IT?Outsourcing IT je využití externích poskytovatelů služeb k efektivnímu fungování podnikových procesů, služeb a infrastruktury, které potřebují podporu IT. Cílem je zlepšit a zrychlit tyto procesy tak, aby přinesly společnosti lepší obchodní...

číst více