S ICT dotací Digitální podnik nakoupíte vybavení až o 50 % levněji

05. srpna 2021

Autor: Roman Hekerle, Product Manager
Doba čtení: 3 minuty

Tech ikony COM Group

Jste malá nebo střední firma a přemýšlíte o digitální transformaci? Využijte dotačního programu s názvem ICT Digitální podnik a nakupte hardwarové a softwarové vybavení až o polovinu levněji. V COM Group vám pomůžeme nejen dotaci získat, ale zajistíme také komplexní a bezproblémový proces digitalizace celé firmy.

Kdo má nárok na dotaci ICT Digitální podnik?

Přemýšlíte nad digitální transformací firmy? Nyní je ta nejvhodnější doba. Díky dotaci s názvem ICT Digitální podnik můžete získat 1 – 10 milionů korun na moderní digitální technologie jako jsou servery, kancelářské počítače, software, bezpečností systémy, cloudové služby a spoustu dalšího. 

Dotační program je určený pro všechny mimopražské malé a střední podniky, které chtějí zvýšit za pomoci digitálních technologií konkurenceschopnostpostavení na trhu. Firmy se sídlem v Praze mohou rovněž o dotaci zažádat, zakoupené vybavení však musí být využito na projekt mimo toto město. 

Podmínky pro zisk dotace ICT Digitální podnik

Cílem dotačního programu je podpořit fyzické osoby a firmy do 249 zaměstnanců, které chtějí přejít na digitální technologie a moderní software ve firmě. Díky tomuto příspěvku tak mají jedinečnou možnost zefektivnit firemní procesy až o 50 % levněji

Pro získání dotace musí být vytvořen projekt, který v zásadní míře povede ke změně výrobního postupu, rozšíření kapacity současné provozovny nebo k rozšíření nabízeného sortimentu. V rámci projektu musí být zakoupen alespoň jeden informační systém v minimální hodnotě 1,5 milionu korun. Projekt musí být realizován mimo hlavní město.

Dotace může být využita jak na dlouhodobý hmotný a nehmotný majetek, tak na neinvestiční výdaje jako jsou služby poradců, cloudové služby nebo poplatky za připojení do online úložišť. Investiční výdaje ale musí tvořit minimálně 50 % celkového rozpočtu.

Nechejte si poradit od odborníků z COM Group a získejte dotaci na IT vybavení

V COM Group platíme za jednoho z předních poskytovatelů IT služeb v České republice. Již od roku 2003 poskytujeme našim klientům kvalitní služby v oblasti outsourcingu IT a implementace IT technologií.

Díky našim zkušenostem vám rádi pomůžeme se získáním dotace na moderní softwarové vybavení i celým procesem digitální transformace firmy.  V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu info@comgroup.cz nebo nám rovnou zavolejte na telefonní číslo +420 539 050 440.

Přečtěte si také…

Novinka: Immunity pro celou vaši síť

Novinka: Immunity pro celou vaši síť

Whalebone Immunity nabízí kontrolu a ochranu vaší firemní sítě (DNS komunikace*), bez ohledu na její velikost nebo komplikovanost. *Pokud nemáte přímou kontrolu nad svým DNS provozem a nemáte ho řádně zabezpečený, cesta malware do vaší sítě je tak poměrně snadná. ...

číst více
Tabidoo – App na míru

Tabidoo – App na míru

Firemní aplikace na míru Vás nemusí stát statisíce. Společnost COM Group se kromě profesionální správy IT věnuje také vývoji aplikací na míru. Pomocí výkonné platformy Tabidoo vám naprogramujeme cokoli, možnosti jsou totiž téměř neomezené.Co je TabidooTabidoo je tzv....

číst více
Sophos MDR

Sophos MDR

S tím, jak se technologie neustále vyvíjejí a převážná většina firem funguje běžně na internetu, se hrozba kybernetických útoků stává reálným problémem pro organizace všech velikostí. MDR: komplexní řešení pro současné kybernetické bezpečnostní hrozby Vzhledem k...

číst více