Kariéra v COM Group

Připojte se k našemu týmu!

V COM Group chodíme do práce rádi.

Skvělý tým pracovitých profesionálů, na které se můžete spolehnout a důvěřovat jim. U nás se nenudíme, práce je tady různorodá s možností rozvíjet své odborné schopnosti. To jsou důvody, proč zkusit nakopnout svou kariéru v COM Group.

Právě hledáme

OBCHODNÍK PRO AKVIZIČNÍ ROZVOJ

Pokud nevíš, co je to akvizice, tak to jsi tady špatně..

více >

IT ADMINISTRÁTOR JUNIOR

Pokud máš jiné než černé tričko, jsi vítán.

více >

IT ADMINISTRÁTOR

Pro extrovertní ajťáky 

více >

Příjemné prostředí s profesionálním zázemím

Příjemné prostředí s profesionálním zázemím

COM Group si zakládá na profesionalitě svého týmu. Zároveň však klademe důraz na příjemné vystupování a komunikativnost. Proto u nás panuje příjemná takřka rodinná atmosféra bez korporátních manýrů. Nehrajeme si na direktivní nařizování, všichni jsme na stejné lodi.

Prostor pro realizaci vlastních nápadů i spolupráci

Každý pracovník má možnost plně rozvíjet svůj potenciál. U nás dostanete možnost posouvat věci kupředu a uvidíte ihned výsledky své práce. Zároveň se můžete spolehnout na své kolegy, kteří vám pomohou a poradí. Důležité projekty řešíme vždy týmově. Kolegové vás nenechají na holičkách, můžete se na ně obrátit s žádostí o radu či pomoc. Zároveň máte prostor řešit projekty a požadavky po svém.

Příležitost pro schopné lidi, které umíme ocenit

Kvalitní platové ohodnocení, pravidelné teambuildingové akce, home-office, týden dovolené navíc, sick-days a další zaměstnanecké výhody jsou u nás samozřejmostí. U nás si všichni tykáme a pracujeme jako jeden tým.
outsourcing it, správa it
outsourcing it, správa it
outsourcing it, správa it