Kariéra v COM Group

V COM Group chodíme do práce rádi. Skvělý tým pracovitých profesionálů, na které se můžete spolehnout a důvěřovat jim a různorodá práce s možností rozvíjení svých odborných schopností. To je důvod, proč zkusit svou pracovní kariéru rozvíjet v COM Group. 

OBCHODNÍK PRO AKVIZIČNÍ ROZVOJ

Pokud nevíš, co je to akvizice, tak to jsi tady špatně.

 

Detail

IT ADMINISTRÁTOR

Pro extrovertní ajťáky 

 

 

Detail

IT ADMINISTRÁTOR JUNIOR

Pokud máš jiné než černé tričko, jsi vítán.

Detail

Stereotyp v COM Group neznáme

Práce v COM Group je velice pestrá. Staráme se o IT služby klientů z širokého spektra podnikatelské činnosti, od výrobních podniků, přes logistické a technologické firmy, až po dodavatele stavebních řešení či marketingových služeb. Realizujeme rovněž změnové IT projekty a staráme se o bezpečnost dat i objektů.

Kariéra v COM Group, to není nuda. Každý den nabízí nové výzvy, příležitosti ke zlepšování a zdokonalování svých znalostí a schopností. Žádný pracovní den není stejný.

Příjemné prostředí s profesionálním zázemím

COM Group si zakládá na profesionalitě svého týmu. Zároveň však klademe důraz na příjemné vystupování a komunikativnost. Proto u nás panuje příjemná takřka rodinná atmosféra bez korporátních manýrů. Nehrajeme si na direktivní nařizování, všichni jsme na stejné lodi.

Prostor pro realizaci vlastních nápadů i spolupráci

Každý pracovník má možnost plně rozvíjet svůj potenciál. U nás dostanete možnost posouvat věci kupředu a uvidíte ihned výsledky své práce. Zároveň se můžete spolehnout na své kolegy, kteří vám pomohou a poradí. Důležité projekty řešíme vždy týmově. Kolegové vás nenechají na holičkách, můžete se na ně obrátit s žádostí o radu či pomoc. Zároveň máte prostor řešit projekty a požadavky po svém.

Příležitost pro schopné lidi, které umíme ocenit

Kvalitní platové ohodnocení, pravidelné teambuildingové akce, home-office, týden dovolené navíc, sick-days a další zaměstnanecké výhody jsou u nás samozřejmostí. U nás si všichni tykáme a pracujeme jako jeden tým.