Digitalizace řízení lidských zdrojů – podmínka pro přežití firmy

05. května 2021

Autor: Roman Hekerle, Product Manager
Doba čtení: 4 minuty

Tech ikony COM Group

Přesun papírové agendy do elektronické podoby je již dlouhou dobu považováno za cestu, kterou by se měla vydat každá moderní společnost. Období pandemie toto tvrzení ještě potvrdilo. Největší problém s přechodem na home office měli personalisté. Proto by se digitalizace řízení lidských zdrojů neměla podceňovat. Přečtěte si článek od odborníků z COM Group, kteří vysvětlí proč je digitalizace důležitá.

Co znamená digitalizace firmy?

Pod pojmem digitalizace si většina z nás představí přenesení tištěných materiálů do digitální formy. To je správně, jde však jen o malou část z celého procesu. Hlavním cílem digitalizace je zefektivnění práce a zautomatizování jednotlivých firemních procesů.

Digitalizace řízení lidských zdrojů je základem fungující firmy

Práce z domova a nutnost vzdálené spolupráce znamenala v procesu digitalizace zásadní zlom. Jelikož řízení lidských zdrojů vychází především z osobního kontaktu, personální práce v pandemickém období zasáhl drtivý zásah, kdy bylo potřeba improvizovat. V tuto dobu si většina firem uvědomila nutnost alespoň částečného převedení řízení lidských zdrojů do digitální formy. Šanony a excelovské tabulky už v dnešní době nejsou pro úspěšný chod firmy dostačující. 

Nebojte se změn. V COM Group vám s procesem digitalizace pomůžeme

Díky spolupráci s naší partnerskou firmou PINYA vám otevřeme dveře do digitální budoucnosti. Rádi vám pomůžeme s bezproblémovým a rychlým zavedením personálního softwaru. 

Personální software PINYA HR je pravou rukou každého personálního manažera. Software umí automatizovat všechny personální procesy ve firmě. Hravě si poradí s evidencí zaměstnanců, evidencí předaného majetku, přijímáním zaměstnanců, e-learningem, schvalováním nepřítomnosti i výběrovým řízením. Zajistí také přehled v kalendáři i v celé organizační struktuře firmy. Navíc, je kompatibilní se všemi běžně používanými interními a účetními programy. Při jeho sestavování jsme nezapomněli ani na GDPR podporu a evidenci výročí a narozenin zaměstnanců. Jeho administrativní prostřední je jednoduchéintuitivní, takže ho zvládne ovládat opravdu každý. 

Stále si nejste jisti přechodem na digitální řízení lidských zdrojů? Vyzkoušejte software PINYA HR.

Dnes vyhrávají ti, co se dokáží rychle a efektivně přizpůsobit požadavkům trhu. Nebojte se proto převést svou personální agendu do digitální formy. Díky kvalitnímu personálnímu softwaru nebude práce odkudkoliv žádný problém. Vždy budete mít potřebné informace přehledně k dispozici.

Uvažujete o vyzkoušení personálního softwaru PINYA HR? Nebo potřebujete jen více informací? Rezervujte si online prezentaci. Stačí si vybrat datum a hodinu a naši IT odborníci se vám ozvou.

Přečtěte si také…

Sophos MDR

Sophos MDR

S tím, jak se technologie neustále vyvíjejí a převážná většina firem funguje běžně na internetu, se hrozba kybernetických útoků stává reálným problémem pro organizace všech velikostí. MDR: komplexní řešení pro současné kybernetické bezpečnostní hrozby Vzhledem k...

číst více
Objevte výhody IT outsourcing

Objevte výhody IT outsourcing

Není žádným tajemstvím, že v dnešní digitální době firmy spoléhají na technologie, aby jim usnadnily každodenní provoz a pomohly jim růst. Správa IT infrastruktury a hlavně udržování kroku s neustále se měnícími technologiemi je časově a odborně náročné. Proto se...

číst více