ÚČETNÍ (UZAVŘENO)

Brno | Plný úvazek

Účetní pro COM Group a. s.

Hledáme člověka, který dokáže vést běžnou účetní agendu, umí komunikovat s úřady a jinými institucemi, je samostatný, spolehlivý a poradí si s jakýmkoliv problémem ze světa účetnictví.

CO VÁS ČEKÁ?

Pestrá náplň práce od vedení běžné účetní agendy středně velké společnosti (zpracování mezd je řešeno externě) až po závěrkové operace

Kontrola formální správnosti a zaúčtování účetních dokladů

Sestavování účetních a finančních výkazů pro banky a jiné instituce

Přípravapodání daňových přehledů, hlášení, přiznání

Komunikace s úřady a jinými institucemi (pojišťovny, MSSZ, …)

Spolupráce s dalšími členy backoffice a daňovým poradcem

Dle možností a vaší šikovnosti přesah do reportingu a finančního managementu

CO NABÍZÍME?

Práci na plný úvazek ve společnosti orientované na IT

Práci v kolektivu mladých lidí

Získávání odborných zkušeností v rámci sdílení firemního know-how či v rámci osobního programu vzdělávání

Motivující finanční ohodnocení a systém benefitů

Příjemné pracovní prostředí v TOP lokalitách s dobrou dopravní dostupností

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

Vzdělání ekonomického směru

Účetní praxi, nejlépe jako samostatná/ý účetní

Orientace v účetnídaňové legislativě

Znalost prostředí MS Office, zejména Excel

Pečlivost, samostatnost v řešení problémů, komunikativnost

Proaktivní přístup

„Každý se staráme o jiného zákazníka, ale pokud nastane problém, navzájem si pomůžeme.

Vím, že na to nejsem sám.“

Dušan

IT specialista