SALAMANDER

Seznamte se s case study

Případová studie Salamander

Světoznámý obchodní řetězec Salamander je proslulý především botami pro děti a dospělé. V Česku a na Slovensku společnost provozuje 14 prodejen.  Naše spolupráce započala v roce 2009, kdy jsme převzali správu všech čtrnácti obchodů a zajišťujeme v nich kompletní IT servis a údržbu.

Výchozí stav

  • Dlouhé reakční časy
  • Prodejny bez komplexní údržby 
  • Žádná komuikace s centrálou a IT správou

Zvládnout péči o 14 poboček není snadné. Přesvědčil se o tom i bývalý správce IT, který rozsáhlou údržbu nezvládal. Všechny úkony mu trvaly dlouho a nebyl schopný okamžitě reagovat na požadavky prodejen. Salamander se rozhodl pro změnu a hledal někoho, kdo by dokázal spravovat síť ochodů po celé ČR a SR. My jsme výzvu přijali a přihlásili se do výběrového řízení, ve kterém jsme zvítězili.

 Naše řešení

  • Okamžitá reakce na požadavek
  • Široká péče o jednotlivé prodejny
  • Komunikace s centrálou ve Vídni a vedením IT

Výsledek spolupráce: Servis sítě prodejen od A do Z

O každou prodejnu se staráme s maximální péčí. Zajišťujeme hladký provoz pokladních systémů, čteček karet, kamer na prodejnách a dokonce i koordinovanou hudbu, která hraje pro zpříjemnění nakupování. V případě neodkladných záležitostí vysíláme na prodejny techniky, kteří si s problémy vždy poradí.

Aby měly jednotlivé obchody více času na péči o zákazníky, staráme se komunikaci s centrálou ve Vídni, která pobočkám zajišťuje poštovní služby. Také komunikujeme s oddělením v Düsseldorfu, které má na starosti informační systémy a správu skladovacího systému, který je důležitý pro chod prodejen. Jazyková bariéra pro nás není problém a řetězci tak usnadníme spoustu starostí.

Tím výčet našich služeb nekončí! Každému obchodu dodáváme veškerý hardware a software a zajišťujeme jeho bezproblémový chod. Důležitým prvkem je správa kamerového systému, pomocí kterého dokáže šéf prodejny lépe organizovat prodavače. Ty směruje přímo k zákazníkům, kteří tápou nad výběrem bot. Zkrátka se staráme o kompletní provoz sítě prodejen – od jejich otevření přes denní chod, až po jejich uzavření.

outsourcing it, správa it

Jsme COM Group a.s.

Společnost specializující se na outsourcing IT a implementaci moderních IT technologií

Děláme složité a komplikované věci tak, aby se pro vás staly příjemnými a přinášely vám maximální prospěch.

dell

Tři servisní body

V současné době technici společnosti COM Group a.s. operují ze tří servisních bodů (Praha, Brno, Ostrava) strategicky rozšířených po České republice.

dell

Přes šest tisíc PC ve správě

Spravujeme již více než 6000 uživatelských PC a serverů u klientů z různých oborů a různé velikosti.

dell

Přes 35 zaměstnanců

Můžete se spolehnout na více než 35 zaměstnanců naší společnosti.

dell

Osmnáct let zkušeností

Přes 18 let (od roku 2003) poskytujeme svým klientům služby outsourcingu IT a implementace moderních IT technologií.

Hledáte službu, která je pro vaši firmu aktuálně nejvhodnější?

Vyplňte náš kontaktní formulář, ozveme se vám a navrhneme řešení na míru.

Zdarma a nezávazně