BETTER MARKETING

Seznamte se s case study

Případová studie Better Marketing

Better Marketing je česká společnost, která nabízí klientům neotřelé kreativní nápady v oblasti marketingu. O firmu jsme začali pečovat v roce 2009, kdy původní správce IT nebyl schopný vyhovět potřebám společnosti. Better je jedním z našich nejstarších zákazníků, o kterého se staráme jako v bavlnce.

Výchozí stav

  • IT s omezenou podporou
  • Chybějící helpdeskový systém
  • Žádné zabezpečení

Společnost je na počítačích, tiskárnách a serverech závislá. Ke kvalitně odvedené práci potřebuje fungující techniku, na kterou se můžu spolehnout. O firmu se v roce 2009 starala malinká společnost zabývající se IT, která svými možnostmi nedokázala spravovat početný hardware i software.

Rozhodli jsme se proto společnost oslovit a nabídli jsme jí službu Garant. Nově má Better přehled o veškerých nákladech, servisech a aktualizacích. Firmě zajišťujeme kvalitní servis a nepřetržitou zákaznickou podporu.

 Naše řešení

  • Technik IT podpory starající se o každou pobočku
  • Helpdeskový systém a proškolení zaměstnanců
  • Nový firewall

Výsledek spolupráce: Udělali jsme Better ještě lepším

S naší nepřetržitou IT podporou se firma nemusí bát jakýchkoliv problémů. Péče o zákazníka je naší výsadou. Společnosti Better Marketing jsme nabídli řešení Garant, se kterým má pod kontrolou náklady a důležité zásahy do IT infrastruktury. Firma nám platí námi garantovanou cenu. Tím má méně starostí a více času na důležitější věci. Nemusí tak řešit jednotlivé zásahy. Staráme se o komplexní správu jejího IT – síť, počítače, tiskárny, servery a podporu uživatelů.

Velkým problémem byl chybějící firewall. Kvůli jeho absenci byla společnost vystavena hrozbě vnějšího útoku. Museli jsme se postarat o pečlivé zabezpečení, aby nedošlo k úniku citlivých dat nebo nabourání do interního systému.

Spravujeme také server, na kterém běží informační systém důležitý pro chod firmy. Na všech úkonech pracujeme automaticky a důležité problémy jako zabezpečení nebo nákup nové techniky řešíme s IT oddělením. Uživatelé počítačů se nesetkávají s problémy a mohou se plně soustředit na svoji práci.   

outsourcing it, správa it

Jsme COM Group a.s.

Společnost specializující se na outsourcing IT a implementaci moderních IT technologií

Děláme složité a komplikované věci tak, aby se pro vás staly příjemnými a přinášely vám maximální prospěch.

dell

Tři servisní body

V současné době technici společnosti COM Group a.s. operují ze tří servisních bodů (Praha, Brno, Ostrava) strategicky rozšířených po České republice.

dell

Přes šest tisíc PC ve správě

Spravujeme již více než 6000 uživatelských PC a serverů u klientů z různých oborů a různé velikosti.

dell

Přes 35 zaměstnanců

Můžete se spolehnout na více než 35 zaměstnanců naší společnosti.

dell

Osmnáct let zkušeností

Přes 18 let (od roku 2003) poskytujeme svým klientům služby outsourcingu IT a implementace moderních IT technologií.

Hledáte službu, která je pro vaši firmu aktuálně nejvhodnější?

Vyplňte náš kontaktní formulář, ozveme se vám a navrhneme řešení na míru.

Zdarma a nezávazně