Chytré vybavení učeben

Chytří studenti se učí sami

Mnoho mezinárodních výzkumů prokázalo pozitivní vliv používání informačních technologií na kvalitu výuky. Chytré vybavení informačními technologiemi prokazatelně zlepšuje znalosti a dovednosti žáků, prohlubuje jejich sebevědomí, zvyšuje motivaci učit se novým věcem a podněcuje kreativitu. Chytré vybavení učeben má nezanedbatelný přínos i pro učitele, otevírá jim nové možnosti hodnocení žáků a studentů a zjednodušuje administrativu.

Chytré vybavení učeben zahrnuje

Nabízíme vám kompletní vybavení pro realizaci chytré výuky.

Počítače a notebooky

Monitory a počítačové příslušenství

z

Audiovizuální technika

Tablety

Záznamové kamery

Proč zvolit vybavení učeben od COM Group?

Pokud se rozhodnete vybavit svou učebnu ve spolupráci s COM Group, získáte řadu výhod.

Z

NEJLEPŠÍ CENA

Jsme dlouholetými partnery předních světových výrobců hardwaru a softwaru. Můžeme vám tak nabídnout výrazně výhodnější cenu než konkurence. Nejlepší cenu vám garantujeme.

Z

PROFESIONÁLNÍ INSTALACE

Máme více než 15 let zkušeností v oboru implementace moderních IT technologií. Naši technici jsou špičkovými profesionály v oboru. Umíme vám nabídnout špičkové služby a výbornou IT podporu.

Z

ŠIROKÝ VÝBĚR V PRVOTŘÍDNÍ KVALITĚ

Z naší nabídky IT vybavení si bezpochyby vyberete. Spolupracujeme s leadery v oboru a garantujeme vám tak dodání špičkového vybavení. Chytrá třída potřebuje chytrý a moderní hardware a software, my vám jej dodáme.

Z

ŘEŠENÍ NA MÍRU

Navrhneme vám řešení chytrého vybavení učeben přesně na míru vašim požadavkům. Navíc přidáme instalaci, zaškolení a technickou konzultaci. A to vše v rámci jedné ceny. Prvotřídní servis je naší specialitou.

Dodavatelé chytrého vybavení učeben

Při realizaci chytrého vybavení učeben spolupracujeme s předními světovými dodavateli hardwaru.

V portfoliu vybavení pro chytré učebny od COM Group najdete softwarové produkty Microsoft 365 jako je Word, Excel, PowerPoint nebo Teams pro vzdálenou spolupráci. Samozřejmostí je špičkové zabezpečení antivirovým programem společnosti Eset i pokročilou ochranou Sophos. Nejzbytností je kvalitní hardware. V COM Group máme přístup k nejlepším cenám výrobců počítačového vybavení HP či DELL.

Získejte chytré vybavení vaší učebny.

Zjistěte, kolik vás bude chytré vybavení učebny stát. Garantujeme vám nejlepší cenu na trhu.

CHCI CHYTROU UČEBNU