CHYTRÁ TŘÍDA COM Group

Chytré technologie vychovávají chytré studenty

IT technologie a služby pro zlepšení výuky na školách 

Co je chytrá třída od COM Group

Jsme dodavatelem komplexního řešení plánování a realizace chytré třídy

CHYTRÉ VYBAVENÍ UČEBEN

Počítače a notebooky, monitory, příslušenství, audiovizuální technika, tablety, záznamové kamery

SOFTWARE PRO CHYTROU TŘÍDU A VÝUKU NA DÁLKU

Softwarové řešení společnosti Microsoft speciálně vyladěné pro vzdělávací instituce. Neomezený počet licencí a žádné náklady. Vše je zdarma.

ŠKOLENÍ UČITELŮ

Nevíte, jak využívat nástroje pro chytrou třídu? Naše vzdělávací kurzy vám pomohou ovládnout chytrou třídu jako profesionál.

DOTAČNÍ PORADENSTVÍ

Odborná pomoc při získání finanční podpory pro IT vybavení vaší školy.

EXTERNÍ SPRÁVA IT A UŽIVATELSKÁ PODPORA

Řešení IT služeb pro školu od profesionálů s více než 15 lety zkušeností.

Řešení pro školy od COM Group

Představujeme vám realizované projekty chytré třídy od COM Group

Společnost COM Group a.s. se specilizuje na dodávky IT infrastuktury a moderních IT technologií. V portofiu zákazníků firmy najdete jak podniky, tak státní a neziskové organizace. Školám a veřejným institucím nabízím nejen projekt chytrá třída, ale rádi pro ně zajistíme také cloudová řešení, zabezpečení a zálohování dat včetně jejich rychlé obnovy, správu serverů, správu sítí včetně Wi-Fi, kamerové systémy nebo IT audit. Služby COM Group jsou natolik komplexní, že umíme vyřešit každý váš problém či požadavek. Můžete se spolehnout na více než 35 techniků a manažerů, kteří vám jsou k dispozici 24 hodin denně a umí uživatelské přání a dotazy řešit na počkání. Zakládáme si přitom na tom, že mluvíme vaším jazykem. Nemusíte se obávat složité domluvy, naši IT technici jsou vždy usměvaví, vstřícní a otevření i laickým dotazům. V IT za vás budou myslet, navrhnout nejvhodnější řešení IT infrastruktury šité na míru právě vaší škole a pravidelně budou efektivitu vynaložených prostředků na IT vyhodnocovat. Technici COM Group vyjíždějí k zákazníkům ze čtyř bodů rozmístěných strategicky po celé ČR. Najdete nás v Praze, Brně, Ostravě a Olomouci.

Zjistěte, kolik vaši školu bude stát realizace chytré třídy.

Vyplňte kontaktní formulář a my vám do 3 dnů zašleme kalkulace. A to vše zdarma a nezávazně.

CHCI CHYTROU TŘÍDU